14 – Bersengo ćhavo khuvdo ćhurikaja ko Suto Orozari.. dikhen video

19119

Avdive ani Komuna Suto Orizari resarga nasako diveseski ćipota savaja jek djivdipe araklagovela ano pharo sastipnasko ikheripe.
Kerelapes lafi khuvdo ćurikaja 14 bersenhoro ćhavoro ani Komuna Suto Orizari, upral oleste khuvge duj avera tikore 14 bersengere chavore.
I Policija kerla rodipe pal akaja ćipota thaj ka vazdel bangivalo kotor.
Ko amaro lav keripe e Portparoleja taro MVR Toni A. bash o Roma Press vakerga:

Денеска (13.12.2023) полициски службеници од Единицата за внатрешни работи Чаир при СВР Скопје лишија од слобода двајца малолетници, постапувајќи по претходна пријава денеска околу 13.35ч. дека во населба Шуто Оризари во Скопје од страна на две малолетни лица со остар предмет му биле нанесени повреди на 14-годишен малолетник. Повредениот малолетник е пренесен во комплекс клиники „Мајка Тереза“ за укажување на лекарска помош. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, по што ќе биде поднесен соодветен поднесок.

O Roma Press kerga kontakti thaj e familijaja taro khuvdo Romano chavo tari Komuna Suto Orizari savo araklagovela ano hospitali, dikhen video..