Butsigo i policija ano Šuto Orizari arakhle e čore savo kerga operacija ano evropa pazar..

448

O MVR informirinela avdive ano 25.11.2021 berś ko 14.30 dakikija ano Šuto Orizari, policijake bukarne astarge e manuśe O.B(46 beršengo) tar Skopje thaj lendo tano ano lav keripe,thaj mujal oleste ka ovel dendo bangivalo kotor.

Kerlapes lafi baš chor savo lela pobuter bukija numa kana sine astardo sigo irame sa o bukija e manušeske T.M. kastar si ćhordo.

На 25.11.2021 околу 14.30 часот во Шуто Оризари, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода О.Б.(46) од Скопје. Тој се сомничи дека околу 14.00 часот на ул.„Индира Ганди“, поточно во „Европа пазар“ одзел повеќе предмети од Т.М.(29) од Скопје. Во службен разговор со полициски службеници тој го признал делото, а одземените предмети биле пронајдени и вратени на сопственикот.
По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Roma Press- MVR